O firmie

Grupa Janosik to nowo powstała firma z górskim zacięciem.

Świadczę usługi w zakresie przewozu osób prywatnym taxi na terenie Żywca jak i całego kraju. Moim celem jest zadowolony klient bo to daje mi największą satysfakcje. Dbam o to, aby moi pasażerowie podróżowali bezpiecznie, komfortowo oraz w miłej atmosferze. Dzięki inteligentnemu systemowi GPS pasażer dokładnie wie gdzie w danym momencie się znajduje i o której godzinie będzie na miejscu. Punktualność, rzetelność, niezawodność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to cechy o których warto wspomnieć bo są moim priorytetem w świadczonych przeze mnie usługach. Moja oferta obejmuje przede wszystkim obsługę gości hotelowych, biznesowych oraz firm jaki i klientów indywidualnych. Państwa gość hotelowy chce posłuchać ulubionego przez siebie repertuaru muzycznego podczas podróży? Może to ma być utwór z naszego regionu? A może chce obejrzeć dobry film? Zadbam o perfekcyjną podróż mojego klienta, żeby chciał wrócić do naszych gór ponownie. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Tutaj nie ma mowy o schematycznej podróży. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem. Połączyłem swoją prace z pasją do samochodów.

Dzwoniąc do mnie gwarantuję dojazd do punktu na terenie miasta w ciągu 10 minut oraz obsługę klienta w języku angielskim i niemieckim.

 

Akcje charytatywne

Z największą przyjemnością wspiorę działalności charytatywne na rzecz najbardziej potrzebujących. Chcę, żeby to był mały mój wkład w Żywiec. Gorąco zachęcę inne firmy, jak również osoby prywatne.
„Szczęście jest autentyczne tylko wtedy, gdy się nim dzielisz”.

Zachęcam do współpracy:

Wojciech Glondys